sobota, 21 listopada 2015

"52 tygodnie z rysunkami, które inspirują i uskrzydlają" - kreatywny kalendarz na 2016 rok

Kalendarz to podstawowe wyposażenie każdej damskiej torebki. Ułatwia organizację czasu, często ratuje z opresji, bo przecież zawiera cenne wskazówki - co, gdzie i kiedy.Wraz z końcem roku na sklepowych regałach pojawia się cały zastęp notesów, kalendarzy, kalendarzyków czy notatników - w wersji kieszonkowej, biurkowej czy do torebki. Nie zaopatrzyłaś się do tej pory w podręczny organizer lub po prostu szukasz ciekawego prezentu na mikołajki albo pod choinkę? "52 tygodnie z rysunkami, które uskrzydlają" oraz "52 tygodnie z rysunkami, które inspirują" mogą Cię zainteresować.

Kalendarz do kolorowania
Zachwycona fenomenem kolorowanek antystresowych, o którym pisałam TUTAJ, postanowiłam pójść krok dalej - notes do kolorowania na 2016 rok to jest to. 

Trudny wybór


18 minut. Tyle czasu zajmuje przegląd kalendarzy - tych ładnie wyeksponowanych na księgarnianej półce. Kolejne kilka chwil to czas na zastanowienie, przekalkulowanie i podjęcie decyzji, który organizer wybrać. Jeśli nie potrzebujesz dużej ilości miejsca na notatki, przy czym fascynują Cię kolorowanki antystresowe, zastanów się nad kupnem "Notesu do kolorowania 2016" w wersji uskrzydlającej lub inspirującej." 


Dlaczego ten?Przydatny? Możesz wykorzystać go w dowolny sposób. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Kalendarz pozwala na pewną kreatywność, bo kto powiedział, że nasz notes musi być czarno-biały? Opatrzony 52 kolorowankami, może stać się Twoim małym dziełem sztuki. 


Połączenie kolorowanek antystresowych z kalendarzem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które bywają znudzone, które uwielbiają bazgrać lub robią to bezwiednie - rób to celowo i z pasją!


Obrazki są mniej lub bardziej wymagające. Do ich pokolorowania można użyć tego, co jest pod ręką - w domu kredek, w pracy czy w szkole sprawdzi się zwykły długopis albo nawet ołówek.


Kalendarz podzielony jest na tygodnie, z czego każdy tydzień zawiera rozpiskę dni, te zaś podzielone są na godziny. Notes jest wystarczający dla osoby, która nie jest zajęta od samego rana do wieczora - nie intensywnie, ponieważ ilość miejsca na notatki czy organizację dnia jest ograniczona.


Ruszam z kolorowaniem wraz z Nowym Rokiem - na pewno znajdą się tu moje noworoczne postanowienia. A Ty masz już notes, z którym wkroczysz w 2016 rok?