poniedziałek, 30 listopada 2015

LINK PARTY #1 - podzielcie się masą radości

#linkparty

Serdecznie zapraszam na pierwsze Link Party u Matki Puchatki. Tematem przewodnim będzie masa, bo w masie siła! Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoją masą radości!


Dlaczego?

W ostatnim miesiącu wzięłam udział w kilku zabawach tego typu - uważam Link Party za cudowny sposób na poznanie, doskonały na zebranie wielu tematycznych wpisów w jednym miejscu oraz, co równie ważne, na pokazanie swojego bloga. Dlatego też zapraszam wszystkich do udziału - mam nadzieję, że będzie się działo i wszyscy siebie pozytywnie zaskoczymy.

Temat przewodni - masa

O jaką masę chodzi? O taką, którą można ugniatać, przelewać przez palce, uciskać i miętosić. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi pomysłami na tworzenie różnorodnych mas plastycznych, piaskowych - twardych i miękkich, tych gotowych, z których korzystacie (pokażcie efekty Waszych zabaw), ale też z tych własnoręcznie przygotowanych - wszelkie przepisy mile widziane.

O masę radości, której doświadczacie każdego dnia - co Was uszczęśliwia, z czego cieszycie się tak bardzo, że cały świat cieszy się razem z Wami? Jaka zabawa jest dla Was kwintesencją radości? Temat interpretujecie dowolnie, wiem, że potraficie.

W masie siła, czyli Wasze wpisy o tym, co można zrobić razem z innymi, ile można dokonać, kiedy istnieje grupa, która daje wsparcie, ile da się zrobić, współpracując. Jeśli doświadczyłyście czegoś takiego - takiej masy radości ze strony innych ludzi - podzielcie się w linku tym doświadczeniem. 


Zasady

  1. Zostaw link do swojego wpisu dotyczącego wyrabiania masy lub tworzenia czegoś z takiej masy - wszelkie chwyty dozwolone (kliknij "add link" na dole).
  2. Odwiedź koniecznie dwa inne blogi i zostaw tam po sobie ślad.
  3. Sama też chętnie Was poczytam i na pewno skomentuję.
  4. Linki wrzucamy przez cały tydzień: 30.11.2015-06.12.2015 (włącznie).
  5. Na FB przedstawię wpis, który jest fascynujący, inspirujący i nie do pobicia :)    Mam nadzieję, że wpisy, które się tu pojawią, będą inspiracją do zabawy, ale też do refleksji. Zatem bawmy się!