sobota, 31 października 2015

Czworonożny przyjaciel malucha


Żyliście spokojnie - Ty, Twój partner i Twój czworonożny pupil. Nadszedł jednak czas na wywrócenie wszystkich, wypracowanych przez lata zasad do góry nogami - Twoja rodzinna się powiększa. To ważny moment nie tylko w życiu rodziców, ale również dla zwierzaka. Nie bez powodu mówi się o tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale czy może być doskonałym kompanem dla Twojego dziecka?

Dwuskładnikowe placki bananowe (bez laktozy, bez glutenu)

Nie masz pomysłu na śniadanie? Skorzystaj z szybkiego i łatwego przepisu na placki bananowe, które zaskoczą Ciebie i Twoje dziecko. Bez laktozy, bez glutenu.


czwartek, 29 października 2015

Horror czesania, czyli jak dbać o długie włosy


Piękne, długie włosy są ozdobą każdej kobiety, ale też małej dziewczynki. Niestety, im włosy dłuższe, tym trudniej utrzymać je w ładzie i porządku. O ile Ty doskonale poradzisz sobie z doprowadzeniem ich do użytku, o tyle trudno jest przekonać małą elegantkę do codziennego czesania. Czy w Twoim domu rozgrywa się codzienny horror czesania? 


wtorek, 27 października 2015

Oświetlenie w domu

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia ma światło – zarówno słoneczne, jak i sztuczne. Niewłaściwe oświetlenie domu może mieć negatywny wpływ na jego mieszkańców. Warto zauważyć, że ból głowy, przewlekłe zmęczenie czy depresyjny nastrój mogą być wynikiem nieodpowiednio dobranego oświetlenia.


sobota, 24 października 2015

Otyłości mówię: nie!

Światowy Dzień Walki z Otyłością, obchodzony 24 października, jest doskonałym momentem na przeliczenie swoich nadprogramowych kilogramów. Jedni wyjdą z tej trudnej walki z wagą bez szwanku, ale dla innych wynik może okazać się niezadowalający… Co prawda każdy zdaje sobie sprawę z mankamentów swojej figury, jednak wcale nie tak prosto jest spojrzeć na nią obiektywnie, a tym trudniej przyznać, że to już nie tylko kilka dodatkowych kilogramów czy wyhodowane przez zimę fałdki, ale problem z otyłością. Co z tym zrobić?