poniedziałek, 8 lutego 2016

ZAKOŃCZONY Konkurs: Biblioteczka Matki Puchatki #2Zapraszam Was na drugi już, obiecany niedawno, konkurs czytelniczy. Tym razem, zapoznając się uprzednio z dokładnie dopieszczonym regulaminem, wybieracie dla siebie książkę z mojej styczniowej biblioteczki. 


Najpierw garść przemyśleń, którymi po prostu muszę się z Wami podzielić!Poprzedni konkurs bardzo wiele mnie nauczył - przede wszystkim już wiem, co można robić, ale czego się również należy wystrzegać. Warto słuchać bardziej doświadczonych blogerek (dziękuję +Matka Antyterrorystka), by wciąż pogłębiać swoją wiedzę, eliminując niewiedzę (polecam poczytać małe co nieco). 

Na blogu nie będzie konkursów z losowaniem, będziecie zatem musieli się czymś wykazać. 

Nie będziecie musieli niczego udostępniać czy zapraszać znajomych, żeby wziąć udział w moich konkursach, chociaż będzie mi miło, jeśli informację o nich puścicie dalej w internetach.

Dwa tygodnie to trochę za długo, więc konkursy będą szybkie, tygodniowe (nie lubię czekać, Wy zapewne też nie).  

Wybierz książkęRegulamin konkursu "Biblioteczka Matki Puchatki" #2


1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka (http://matkapuchatka.blogspot.com/).

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, posiadająca adres korespondencyjny w Polsce, która jest obserwatorem bloga Matka Puchatka (na FB/G+).

3. Nagrodą jest dowolna (1 z 21) książka ze styczniowej biblioteczki Matki Puchatki <klik>, wybrana przez Uczestnika konkursu. Nagroda pochodzi z regału Organizatora lub zostanie przez niego zakupiona specjalnie na tę okazję. 

4. Zadanie konkursowe:
Wybierz książkę i napisz, dlaczego właśnie ona zwróciła Twoją uwagę
(dlaczego chcesz ją wygrać?). 

Odpowiedź zostaw w komentarzu na blogu w formie:
Obserwuję na FB/G+ jako ... oraz wybrany tytuł wraz z błyskotliwym uzasadnieniem.

5. Nagrody nie można przekazać na rzecz osób trzecich ani wymienić na jej równowartość pieniężną.

6. Termin: 08.02.-14.02. 2016, godz. 23:59.

7. Ogłoszenie wyników: 15.02.2016 w poście konkursowym (będzie edytowany), wyboru najlepszego komentarza dokona Organizator.

8. Odbiór nagrody: Zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni, korzystając z zakładki KONTAKT. W przeciwny razie wyłoniony zostanie inny zwycięzca. Organizator nie gromadzi danych osobowych.


9. Możesz dzielić się ze światem informacją o konkursie, udostępniając post konkursowy na swojej tablicy, baner blogu lub zapraszając znajomych do zabawy (nie jest to warunek wzięcia udziału w konkursie!).

10. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.


11. Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.

Jeśli wszystko jest jasne, to zapraszam do zabawy, niech się dzieje!
WYNIKI KONKURSU
Wybór był trudny, trudniejszy nawet niż w zeszłym miesiącu. I bez owijania w bawełnę: wygrywa Slavkoyama. Gratuluję i proszę o KONTAKT (dane do wysyłki).

W przyszłym miesiącu kolejna "edycja" #3, więc zapraszam :)

Matka Puchatka