piątek, 18 marca 2016

Konkurs: "Hiszpania w filmach Pedra Almodóvara" Anny Sikorskiej

konkurs

"Hiszpania w filmach Pedra Almodóvara" autorstwa Anny Sikorskiej zyskała ostatnio miano bestsellera. To książka, którą warto mieć w swojej biblioteczce, więc do dzieła. Zapraszam na konkurs!


Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, czy można z przyjemnością czytać monografię, odpowiem jednym słowem: tak!

"Hiszpania w filmach Pedra Almodóvara" autorstwa Anny Sikorskiej podbiła już serca wielu czytelników, o czym świadczą liczne, przychylne opinie na lubimyczytac.pl. Sama również miałam przyjemność przeczytać tę książkę, więc mogę polecić ją z czystym sumieniem każdemu, bo tematyka porywająca, treść ciekawa, a język przystępny. Nic tylko brać! 

Do wygrania ta wyjątkowa książka 
z dedykacją/autografem Autorki.

W skrócie:

1. Polub strony na FB.
2. Odpowiedz na pytanie konkursowe.
3. Jeśli możesz, puść info w świat.
4. Czekaj na wyniki.

5. Wygrałeś? Zgłoś się po odbiór nagrody.


Regulamin konkursu "Hiszpania w filmach Pedra Almodóvara"


1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka, a fundatorem nagrody autorka - Anna Sikorska oraz Wydawnictwo Attyka.
2. Konkurs trwa od 18.03.2016 do 08.04.2016, do 23:59.
3. W konkursie mogą brać udział osoby zamieszkałe w Polscektóre są obserwatorami Górowianki i Matki Puchatki - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek.

4. Zasady udziału:
a) Polub na FB* stronę Górowianki oraz Matkę Puchatkę.
b) Zgłoś chęć udziału w konkursie pod tym postem lub pod wpisem na FB, wykonując zadanie konkursowe (forma dowolna): 

Poleć Matce Puchatce naprawdę dobry film.
Uzasadnij swój wybór.

c) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzca zostanie wybrany przez Organizatora.
d) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 3 dni na podanie adresu do wysyłki oraz treści dedykacji: KONTAKT. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie, nagroda wędruje do kolejnej osoby. Wyniki pojawią się na blogu, pod tym postem, więc bądźcie na bieżąco.
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają (jeśli masz problem z dodaniem komentarza na blogu, wyślij swoją odpowiedź przez KONTAKT).
f) Sponsor ma miesiąc na wysyłkę nagród.

5. Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o konkursie na blogu (podlinkowany baner) lub na swojej tablicy (FB), polubicie posta konkursowego i zaprosicie do zabawy znajomych.

Obiecany konkurs :) Do wygrania wyjątkowa książka z autografem/dedykacją dla kinomaniaków i wielbicieli Hiszpanii, dla...
Opublikowany przez Matka Puchatka na 18 marca 2016

6. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Organizator oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.

Wyniki

Dziękuję wszystkim za udział  w zabawie. Poleciłyście mi całą masę cudownych filmów - część z nich widziałam, o części nawet nie słyszałam... Zdecydowałam się na jeden, a przekonała mnie Liwia Maj. Czytałam książkę, ale szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałam, że jest jego ekranizacja! Taki oszołom ze mnie ;)

Gratuluję i czeka na kontakt!