niedziela, 3 kwietnia 2016

Blogujemy #3 + link party

Matka Puchatka

Trzeci raz mam przyjemność polecić Wam pięć blogów, które regularnie odwiedzam. Będzie różnorodnie, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Dzisiaj bez obszernych wstępów. Poprzedni tydzień nie wypalił, ale sami rozumiecie - były ważniejsze sprawy i dla mnie, i dla Was. Skoro już po świętach, czas na kontynuację. Dzisiaj będzie: książkowo, bez pitolenia, niezwykle, kusząco i motywująco!
Zaczynamy :)

Blogujemy #3


Mozaika Literacka: do Miłki bardzo lubię wpadać. Po pierwsze Miłka pisze wspaniałe recenzje, drugie jej Biuletynka to taka dawka informacji, która zadowoli każdego książkoholika. A tak już na koniec dodam, że Miłka to bardzo przyjemny człowieczek - zawsze uśmiechnięty, bardzo pozytywny. Aż chce się tam do niej zaglądać!

MatkaBezKitu: mama trójki, którą podziwiam, serio! Tu nie znajdziecie macierzyństwa ociekającego słodyczą - zero ściemy i pitolenia. Kto powiedział, że bycie mamą musi być nudne? Na tym blogu na pewno nudy nie znajdziecie.

Niezwykła planeta: tu Was na pewno zaskoczę, bo Niezwykła planeta to nie jest taki zwykły blog - to blog popularnonaukowy, na którym rządzi facet. Patryk pisze o rzeczach bardzo odległych w niezwykle przystępny i fascynujący sposób. Moja córa jest zafascynowana, kiedy czytam jej kolejne wpisy, kiedy pokazuję zdjęcia.

Rabarbarowo: Gosia atakuje wszystkie nasze zmysły - kuszące zdjęcia, proste przepisy... Tu czuć smak i zapach! Jej "kolejny blog o kucharzeniu i nie tylko" jest moją małą zmorą - zawsze wpadam na te smakołyki późno w nocy, kiedy już naprawdę nie powinnam myśleć o jedzeniu! Sprawdźcie, na własną odpowiedzialność :)

Mama sama w domu: u Kamili nie stwierdziłam do tej pory pieluszkowego zapalenia mózgu! Miło jest poczytać blog tworzony przez mamę, która stawia na rozwój i niezależność. Trochę emocjonalnie, bardzo motywująco; czasem na wesoło, częściej na poważnie. Aż chce się działać!


Zostawcie link do swojego wpisu - dowolnego albo do całego bloga [add link] i koniecznie odwiedźcie innych. 
1. Sprawcie innym przyjemność
2. Może zostaniecie na dłużej
3. Zostawicie ślad, który prowadzi do Waszego bloga ;)

Znacie już polecaną Piąteczkę?