środa, 6 lipca 2016

Wyniki konkursu z kreatywnymi książkami dla dzieci
Wyniki

Książkę na złość autorstwa Dariusza Wanata wygrywa...
Nigdy nie kumałam tej nogi motyla, ale mówiła tak moja babcia, więc mam do tego sentyment. To taka niegroźna złość - nikt nic nie wie, ale jest jasne, że coś jest nie tak!Książkę O Cię Florek! Profesor Florian wśród zwierząt autorstwa Dariusza Wanata wygrywa...

Przeczytałam córce wielokrotnie wszystkie zaproponowane przez Was imiona dla naszego jenota - spisałyśmy je i powoli wykreślałyśmy kolejne z listy. Przy trzech jenotach córka rechotała jak dziki stwór, widocznie załapała żarcik. Nie mogło być inaczej - stado jenotów wygrało!

Książkę Królestwo Liter autorstwa Agnieszki Myszkowskiej wygrywa...
Skoro mama prosi dla Leni, to nie może być inaczej :) Przy wyborze skupiłam się na rymach, ale nie tylko - pośpiewałyśmy sobie i wyszło nam na to, że Daria napisała najbardziej rytmiczną rymowankę!


Nagroda niespodzianka trafia do:
Gosi Jurasz i Moniki Michałowskiej

Miałam wybrać jedną osobę, ale córa stwierdziła, że lepiej dwie. Córy trzeba czasem posłuchać, więc dwie nagrody niespodzianki lecą do Was.Wszystkich proszę o kontakt (puchatka85@gmail.com) - czas na podanie danych do wysyłki. Rozumiem jednak, że trwa w najlepsze okres urlopowy, więc zaznaczcie, proszę, kiedy nie wysyłać Wam nagród. Wysyłkę planuję w przyszłym tygodniu, ale mogę poczekać na Wasz powrót z wakacji ;) I to by było na tyle. 

Razem ze sponsorem i wydawcami dziękuję za udział w konkurach. 

Pozdrawiam!