Czytelnicy i Blogerzy! Zapraszam Was do udziału w zabawie - rusza Book Tour z AntyCzłowiekiem.
Dziś ruszają zapisy na Book Tour z książką Dariusza Regulskiego. Zarówno Blogerzy, jak i osoby, które bloga nie posiadają mają możliwość zapoznania się bliżej z AntyCzłowiekiem - recenzję tej książki przeczytacie TUTAJ. O tym, co w ogóle może dać Wam udział w zabawie i na czym to dokładnie polega, możecie przeczytać tutaj.
Zasady
1. Zapisy przyjmowane są pod tym wpisem, do odwołania, a książka ruszy w Polskę, kiedy zbierze się przynajmniej 5 chętnych.
2. Osoby zainteresowane, proszone są o podanie na maila puchatka85@gmail.com adresu, na który wysłana będzie książka.
3. Proszę o informację, kiedy:
- książka do Was dotrze,
- skończycie czytać - podam wtedy adres do kolejnej osoby.
4. Blogerzy piszą recenzję na blogu, a Czytelnicy udostępniają swoją opinię na serwisie lubimyczytac.pl lub innym - proszę o podesłanie linka do recenzji.
5. Proszę o zaznaczenie w tekście lub w tytule Waszej recenzji frazy "Book Tour" i gdzieś tam wcisnąć odnośnik do zasad (do tego wpisu) oraz oznaczenia na Facebooku mojego bloga Matka Puchatka i profilu AntyCzłowieka. Wrzućcie też zdjęcie pierwszej strony (z adresami blogów).
6. Na przeczytanie, zrecenzowanie i wysłanie książki do kolejnej osoby macie 2 tygodnie (mile widziane szybsze tempo - książka ma 95 stron).
7. Książkę wysyłamy listem poleconym - nie chcemy przecież, żeby zaginęła w akcji.
Wpisujemy się w środeczku w wyznaczonym miejscu: imię / pseudonim + adres bloga (Blogerzy).
Po książce można pisać, rysować, zaznaczać ulubione cytaty, podejmować dyskusję z tekstem.
Książka na koniec trafi do Autora, więc jeśli macie ochotę, możecie dołączyć coś specjalnie dla Niego (np. list - te zawsze cieszą). Nie bójcie się konstruktywnej krytyki, nie pomijajcie pochwał :)
Autor napisał też dla Was kilka słów - przeczytajcie przed przystąpieniem do lektury.
Po zakończonej wędrówce na blogu pojawi się podsumowanie akcji, a i Autor na powie napisze kilka słów od siebie.
Dacie szansę młodemu Debiutantowi? Mam nadzieję, że skusicie się na lekturę AntyCzłowieka.
Dacie szansę młodemu Debiutantowi? Mam nadzieję, że skusicie się na lekturę AntyCzłowieka.