czwartek, 20 kwietnia 2017

Book Tour z "Kalesonami Sokratesa" Łaszkiewicza (zapisy)Czytelnicy i Blogerzy! Zapraszam Was do udziału w zabawie - rusza Book Tour z Kalesonami Sokratesa!

Serdecznie zapraszam Was do udziału w zabawie. Już dziś macie okazję wziąć udział w akcji Book Tour. Tym razem w Polskę wyruszy książka młodziutkiego debiutanta, recenzenta i felietonisty – Jakuba Łaszkiewicza. Gotowi na przygarnięcie Kalesonów Sokratesa?


Recenzję książki możecie przeczytać tutaj: KLIK.

Korzyści z udziału w akcjach tego typu znajdziecie TUTAJ.
Zasady


1. Zapisy przyjmowane są pod tym wpisem, do odwołania, a książka ruszy w Polskę, kiedy zbierze się przynajmniej 5 chętnych.

2. Osoby zainteresowane, proszone są o zgłoszenie pod tym wpisem. Będę Was potem zaczepiać i wyciągać Wasze adresy. Pamiętajcie, że ich nie przechowuję, ale przekazuję kolejnemu Czytelnikowi.

3. Proszę o informację, kiedy:
  • książka do Was dotrze,
  • skończycie czytać – podam wtedy adres do kolejnej osoby.

4. Blogerzy piszą recenzję na blogu, a Czytelnicy udostępniają swoją opinię na serwisie lubimyczytac.pl lub innym (proszę o podesłanie linka do recenzji). Kiedy książka do mnie wróci, na blogu pojawi się podsumowanie całej akcji.

5. Proszę o zaznaczenie w tekście lub w tytule Waszej recenzji frazy "Book Tour" i gdzieś tam wcisnąć odnośnik do zasad (do tego wpisu) oraz oznaczenia na Facebooku mojego bloga Matka Puchatka. Wrzućcie też zdjęcie pierwszej strony (z adresami blogów, przecież warto się promować).

6. Na przeczytanie, zrecenzowanie i wysłanie książki do kolejnej osoby macie 2 tygodnie (książkę czyta się bardzo szybko).

7. Książkę wysyłamy listem poleconym, ponieważ absolutnie nie chcemy przecież, żeby zaginęła w akcji. 

Wpisujemy się w środeczku w wyznaczonym miejscu: imię / pseudonim + adres bloga (Blogerzy).

Po książce można pisać, rysować, zaznaczać ulubione cytaty, podejmować dyskusję z tekstem. Egzemplarz na koniec trafi do Autora, więc jeśli macie ochotę, możecie dołączyć coś specjalnie dla Niego (np. list – te zawsze cieszą). Nie bójcie się konstruktywnej krytyki, nie pomijajcie pochwał :) No i piszcie, piszcie, piszcie :)


Dacie szansę młodemu Debiutantowi? Mam nadzieję, że skusicie się na lekturę, a jeśli macie w domu nastolatka tym lepiej: dajcie znać, przeczytajcie razem lub osobno, skomentujecie (wydłużę Wam czas na lekturę).

I na tym nie koniec! Wśród Uczestników wybiorę jedną osobę, która dostanie ode mnie szeleszczącą niespodziankę ;)

Lista otwarta do odwołania. Czekam na Wasze zgłoszenia z niecierpliwością. 


Ściskam,
Marzena