wtorek, 9 maja 2017

Drugie życie książki

Drugie życie książki, czyli słów kilka o Wielkiej Wymianie Książkowej; Przeczytaj i podaj dalej edycja III.
W tym roku miałam nie brać udziału w Wielkiej Wymianie Książkowej organizowanej przez Magdę z Save The Magic Moments oraz Ewelinę z www.ewelinamierzwinska.pl. Bez dostępu do swojej biblioteczki, bez trzymania ręki na pulsie. Na szczęście Małż zdecydował, że wyśle książki, więc szybko zrobiłam w myślach przegląd tych, które mogę bez większego żalu wypuścić w świat – te, do których nie wrócę lub nie wcale ich nie przeczytam. No i się udało! Co prawda z małym potknięciem, ale na szczęście trafiłam na wyrozumiałą osóbkę :) Mam nadzieję, że wszystkie przesyłki dotarły, a póki nie pojawiają się głosy niezadowolenia, mogę myśleć, że wszystko poszło zgodnie z planem. 

W III edycji udało mi się upolować książki, które "wciągnę" z największą przyjemnością. Wymiany odbywały się szybko i bezproblemowo. Na szczęście wszystkie uznałyśmy zgodnie, że polecony eko jest w porządku - zawsze to kilka złotych w kieszeni (na nowe książki :D). A teraz już nie przedłużam i pokażę Wam, co udało mi się upolować – łatwo nie było, bo ta wymiana to czyste szaleństwo. Od Agnieszki z bloga Lifestyle by Agnieszka cały zestaw malutkich książeczek. Jestem nimi zachwycona! Tata stwierdził, że to małe erotyki do czytania w pociągu. Wiecie, tak z cichacza :)


U Agnieszki upolowałam również kilka książek większego formatu (Akademię Pana Kleksa zabieram na urlop albo Karolcię, nie wiemdziecko wybierze).


Pięknie opakowane i porządnie – nożyczki, nóż i pazury poszły w ruch! Psychiatra Boga wymieniona z Mumspace 

Krucha jaj lód i Karuzela uczuć (Jodi zawsze przytulę, zawsze!) od Dominiki z Books of Souls
Biały oleander (ostatni raz czytałam tę książkę chyba z 15 lat temu...) od Margerytki.Tektonika uczuć (Schmitt <3) wymieniana z Karolą
Moje życie z Mozartem (tak, znowu Schmitt <3) od Eweliny z 6 szpilek


Cudowne gratisy! Oczywiście cuksów już nie ma i OCZYWIŚCIE nie ja je zjadłam ;) wcale!


Tunel (nie mam pojęcia, co to za książka, ale opis intryguje) trafił do mnie od Z naciskiem na szczęście


Terapia (bardzo lubię Fitzeka) od Ani z Infinifable 

Pięknie opakowane :)


What if...? (do tej książki chętnie wrócę – fascynująca jest) od Pauliny :)


Noc ognia (znowu Schmitt <3) i Przerwana lekcji muzyki (tę to czytałam miliony lat temu) od Oli :)
Wszystkim przepięknie dziękuję. Kilka kilogramów książek to tona szczęścia.Następna wymiana odbędzie prawdopodobnie w październiku. Na pewno jej nie przepuszczę, do czego i Was zachęcam. Czytajcie, odkładajcie i wymieniajcie, bo to multum radości!