sobota, 29 lipca 2017

Zapowiedź: "Piętno Pielgrzyma. Naznaczona" J. Lasgórskiego [PATRONAT]


Pod patronatem medialnym 

Matki PuchatkiKochani,
jest mi bardzo miło Was poinformować, że mój blog objął patronatem drugi tom z cyklu Piętno Pielgrzyma autorstwa Janusza Lasgórskiego. 

O pierwszym tomie pisałam całkiem niedawno, jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z recenzją, serdecznie zapraszam.


Janusz Lasgórski Piętno Pielgrzyma. Zbuntowani
Przeczytaj recenzję
Więcej informacji i recenzji znajdziecie na stronie Autora *klik*.

Piętno Pielgrzyma. Naznaczona to kontynuacja przygód młodych Zbuntowanych, którzy starają się wydostać spod władzy Wybranych. Powieść osadzona u schyłku XXI wieku, choć mocno zakorzeniona we współczesnym, znanym nam z codzienności świecie.

Macie ochotę na podróż do przyszłości?


Obłędna okładka autorstwa Tomasza Pilarza


Moja rekomendacja:

Droga do wolności prowadzi przez korytarze sfabrykowanych informacji i tunel ludzkiej zachłanności. Świat przyszłości – pozornie daleki, a jednak niepokojąco bliski współczesnemu człowiekowi – to codzienność rządzona konsumpcjonizmem. Czy tak będzie wyglądała przyszłość, którą budujemy każdego dnia?

Janusz Lasgórski ponownie zabiera nas w podróż do schyłku XXI wieku, by pokazać, jak w labiryncie kłamstwa rodzą się miłość i przyjaźń oraz potrzeba samodzielnego myślenia. Czy Naznaczona poprowadzi Zbuntowanych ku wolności?

Udana kontynuacja, która zaostrza apetyt na więcej!Premiera już wkrótce! Za jakiś czas pojawi się na blogu recenzja drugiego tomu, zatem bądźcie czujni. 

Książkę już dziś możecie zamówić Sklep