piątek, 11 sierpnia 2017

Book Tour z "Grzesznikiem" – zapisy


Odważysz się na spotkanie z Grzesznikiem? Podejmiesz wyzwanie?
Zapraszam do zabawy. 

Serdecznie zapraszam Was do udziału w zabawie. Już dziś macie okazję wziąć udział w akcji Book Tour. Tym razem w Polskę rusza książka pt. Grzesznik autorstwa Artura Urbanowicza. Świeżutka propozycja od wydawnictwa Gmork.

Recenzję książki możecie przeczytać tutaj: KLIK.

Korzyści z udziału w akcjach tego typu znajdziecie TUTAJ.

Gorąco Was zachęcam do przeczytania :) W zabawie może wziąć udział każdy.
Zasady


1. Zapisy przyjmowane są pod tym wpisem, do odwołania, a książka ruszy w Polskę, kiedy zbierze się przynajmniej 5 chętnych.

2. Osoby zainteresowane, proszone są o zgłoszenie pod tym wpisem. Podeślijcie mi od razu na maila swój adres (puchatka85@gmail.com) Pamiętajcie, że nie przechowuję Waszych danych, ale przekazuję kolejnemu Czytelnikowi.

3. Proszę o informację, kiedy:
  • książka do Was dotrze,
  • skończycie czytać – podam wtedy adres do kolejnej osoby.

4. Blogerzy piszą recenzję na blogu, a Czytelnicy udostępniają swoją opinię na serwisie Lubimy Czytać lub innym (proszę o podesłanie linka do recenzji). Kiedy książka do mnie wróci, na blogu pojawi się podsumowanie całej akcji.

5. Proszę o:
* dołączenie do recenzji linka z odnośnikiem do tego wpisu; może ktoś jeszcze dołączy? Nie masz bloga? Opinię o książce umieść na Lubimy Czytać, Facebooku itp.   (podeślij mi linka).
* oznaczenie na Facebooku mojego bloga Matka Puchatka (@matkapuchatka) i profilu Autora (@ArturUrbanowiczAutor). 
* Wrzucenie zdjęcia pierwszej strony (z adresami blogów), przecież warto się promować.

6. Na przeczytanie, zrecenzowanie i wysłanie książki do kolejnej osoby macie 2 tygodnie (opowieść pochłania, zatem nie będziecie mieli problemu).

7. Książkę wysyłamy listem poleconym, ponieważ absolutnie nie chcemy, żeby zaginęła w akcji. 

Wpisujemy się w środeczku w wyznaczonym miejscu: imię / pseudonim + adres bloga (Blogerzy).

Po książce można pisać, rysować, zaznaczać ulubione cytaty, podejmować dyskusję z tekstem. Egzemplarz na koniec trafi w ręce Autora, więc jeśli macie ochotę, możecie dołączyć coś specjalnie dla Niego (np. list – te zawsze cieszą). Nie bójcie się konstruktywnej krytyki, nie szczędźcie pochwał :) No i piszcie, piszcie, piszcie :) 

Autorowi oraz Wydawcy dziękuję za udostępnienie książki, a Was, Drodzy Czytelnicy, zachęcam do jej "zmasakrowania" (z rozwagą) ;) Zróbmy razem coś fajnego!
Lista otwarta do odwołania. Czekam na Wasze zgłoszenia z niecierpliwością. 


Ściskam,
Marzena