wtorek, 10 marca 2020

Book Tour z "Książką, której nigdy nie przeczytasz" [zapisy]


Przygarnij wędrujący egzemplarz,

przeczytaj Książkę, której nigdy nie przeczytasz.
Z ogromną przyjemnością zapraszam Was do udziału w zabawie. Tym razem puszczam w świat książkę, która miała premierę 3. marca, o wdzięcznym tytule Książka, której nigdy nie przeczytasz. Wiktor Orzeł, autor tej opowieści, podarował nam jeden egzemplarz – ta wyjątkowa sztuka może trafić właśnie do Was. Finalnie wróci do pisarza, który – mam taką nadzieję – odnajdzie w niej mnóstwo pozostawionych po Was śladów.

Recenzję książki możecie przeczytać *w tym miejscu* albo brać w ciemno książkę pod swój dach.

Zanim jednak zgłosicie się do zabawy, proszę o przeczytanie regulaminu.  Stosowanie się do kilku prostych zasad pomoże nam w przeprowadzeniu sprawnej akcji, która przyniesie sporo radości i przyjemności. Jeśli nie macie pojęcia, po co Wam to wszystko, zachęcam do przeczytania wpisu (Book Tour Polska), który w przystępny sposób wyjaśnia, jakie korzyści płynął z udziału w tego typu zabawach. A może znajdziecie też dodatkowe pozytywne aspekty takiej akcji? Czekam na Wasze głosy i chętnie uzupełnię listę.

Przejdźmy do sedna. Gotowi? Zatem do dzieła!

Regulamin
Book Tour z Książką, której nigdy nie przeczytasz1. Zapisy przyjmowane są pod tym wpisem, a książka ruszy w Polskę, kiedy zbierze się przynajmniej 5 chętnych.

2. Podeślijcie mi od razu na maila swój adres (puchatka85@gmail.com; jeśli zgłaszasz się na Facobooku lub masz takie życzenie, możemy dogadywać szczegóły w wiadomości prywatnej) Pamiętajcie, że nie przechowuję Waszych danych, ale przekazuję je kolejnemu Czytelnikowi.

3. Proszę o informację, kiedy:
  • książka do Was dotrze,
  • skończycie czytać – podam wtedy adres do kolejnej osoby.

4. Blogerzy piszą recenzję na blogu, a Czytelnicy udostępniają swoją opinię na serwisie Lubimy Czytać lub innym (proszę o podesłanie linka do recenzji). Kiedy książka do mnie wróci, na blogu pojawi się podsumowanie całej akcji.

5. Proszę o:

* dołączenie do recenzji linka z odnośnikiem do tego wpisu; może ktoś jeszcze dołączy? 
Nie masz bloga? Opinię o książce umieść na Lubimy Czytać, Facebooku, Instagramie itp.   (podeślij mi linka).

* oznaczenie na Facebooku/Instagramie mojego bloga Matka Puchatka (@matkapuchatka) i profilu Autora (@WiktorOrzeł). 

* Wrzucenie zdjęcia pierwszej strony (z adresami blogów), ponieważ warto się wzajemnie promować.

6. Na przeczytanie, zrecenzowanie i wysłanie książki do kolejnej osoby macie maksymalnie 2 tygodnie (166 stron, zatem szybko się uporacie). Życie potrafi zaskoczyć, więc jeśli zaskoczy Was szczególnie i nie dacie rady wyrobić się w czasie, napiszcie do mnie. Komunikacja to podstawa.

7. Książkę wysyłamy listem poleconym, kurierem, paczką w Ruchu lub paczkomatem, ponieważ absolutnie nie chcemy, żeby zaginęła w akcji – opcja śledzenia przesyłki jest niezbędna. 

Wpisujemy się w środeczku w wyznaczonym miejscu: imię / pseudonim + adres bloga (Blogerzy).

Po książce można pisać, rysować, zaznaczać ulubione cytaty, podejmować dyskusję z tekstem. Egzemplarz finalnie trafi w ręce Autora, więc jeśli macie ochotę, możecie dołączyć coś specjalnie dla Niego (np. list – te zawsze cieszą). Nie bójcie się konstruktywnej krytyki, nie szczędźcie pochwał :) No i piszcie, piszcie, piszcie :) Nie miejcie oporów – książka jest już popisana przeze mnie, więc absolutnie nie musicie jej oszczędzać.

Autorowi oraz Wydawcy dziękuję za udostępnienie książki, a Was, Drodzy Czytelnicy, zachęcam do jej "zmasakrowania" (z rozwagą) ;) Zróbmy razem coś fajnego!


Lista otwarta do odwołania. 
Czekam na Wasze zgłoszenia z niecierpliwością. 


Lista Uczestników:

1. Ew z POMISTRZOWSKU
2. Ewelina K-T
3. Berenika D.
4. Ewa Z.