czwartek, 21 maja 2020

Wirtualne Targi Książki z wydawnictwem Insignis


Nowa jakość targów książek. 
Zobaczcie, co przygotowało dla Was wydawnictwo Insignis wraz z Empikiem.

Spotkaj się online z Reginą Brett, Dmitrijem Glukhovskim i z Raphaelem Bobem-Waksbergiem

Maj jest szczególnym miesiącem dla Czytelników – tego miesiąca co roku odbywają się Warszawskie Targi Książki. W związku z zaistniałą sytuacją tradycyjne Targi zostały odwołane.

Chcąc jednak podtrzymać ideę tego wielkiego święta wielbicieli książek, wydawnictwo Insignis wraz z Empikiem zaprosiło trzech wydawanych przez siebie autorów do udziału w wirtualnych spotkaniach z czytelnikami.

Spotkania będą wspierane przez tłumacza z języka angielska oraz tłumacza migowego i można w nich uczestniczyć za pośrednictwem facebookowego profilu Empik.com: https://www.facebook.com/empikcom/.

Spotkania będą składać się z dwóch części. W pierwsze odbędzie się rozmowa prowadzącego z autorem a w drugiej wszyscy uczestnicy spotkania online będą mieli okazję zadać pytanie autorowi.

Regina Brett – autorka bestselerów między innymi „Bóg nigdy nie mruga” i „Jesteś cudem”. Nakład wszystkich jej książek w Polsce przekroczył milion egzemplarzy. Zapraszamy w czwartek 21 maja o godz. 18, Facebook.com/EmpikcomDmitry Glukhovsky – legendarny twórca postapokaliptycznego świata Metro 2033. 21 maja (czwartek), godz. 20, Facebook.com/EmpikcomRaphael Bob-Waksberg – twórca i producent wykonawczy serialu Netfliksa „BoJack Horseman”.  Autor wydanej niedawno w Polsce książki „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” – bajecznie niebanalnego zbioru opowiadań o miłości – najlepszej i najgorszej rzeczy we wszechświecie. 24 maja (niedziela), godz. 18.00, Facebook.com/Empikcom.