poniedziałek, 2 listopada 2020

Konkurs patronacki: pakiet książek z Formą dla dzieci

 


Zachęcam do udziału w zabawie.
Do wygrania pakiety wspaniałych książeczek dla najmłodszych czytelników.


Kochani,

zapraszam na obiecany konkurs, w którym możecie wygrać pakiet dwóch książeczek dla dzieci. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo FORMA (sprawdźcie ofertę, nie tylko dla najmłodszych), a książeczki ukazały się w serii FORMA dla dzieci pod patronatem medialnym Matki Puchatki.

Recenzje znajdziecie pod poniższymi linkami, klikając w fotografie:


Regulamin konkursu

 1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka, a Sponsorem nagrody Wydawnictwo FORMA.


2. Termin: 2 XI – 9 XI 2020, godz. 23.59.

3. Nagroda: pakiet dwóch książeczek dla dzieci
  • Córka męża i córka żony Dariusza Muszera,
  • Małpka Koko i inne wiersze dla (nie)grzecznych dzieci Tomasza Stefaniuka,
  • niespodziewane czasoumilacze.
Mam cztery takie pakiety dla czterech osób.

4. Zwycięzcy: zgadzają się na powierzenie mi swoich danych osobowych (celem wysłania nagrody), posiadają adres korespondencyjny w Polsce (lub ma dostęp do paczkomatu), wykonają zadanie konkursowe w wyznaczonym terminie i na określony temat.

5. Ogłoszenie wyników odbędzie się 11 XI 2020 ok. godz. 20.00 (na FP) oraz na dole strony w poście konkursowym na blogu.

6. Koszty wysyłki po stronie Organizatorki konkursu. Wysyłki zostaną zrealizowane w ciągu 14 dni od otrzymania danych adresowych.


7. Zadanie konkursowe: zgłaszając chęć udziału w zabawie, zostawiamy pod tym wpisem (w komentarzu) coś czerwonego, zielonego lub niebieskiego! Jedna osoba może zostawić trzy zgłoszenia.
Wybór Zwycięzcy będzie subiektywny – wybiorę (wraz z córką!) te odpowiedzi, które będą miały po prostu to tajemnicze "COŚ". Wybór zadania konkursowego nie jest przypadkowy, o czym przekonacie się w trakcie lektury.8. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziecie na blogu (Polityka prywatności). 9. Organizatorka oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu. 10. Konkurs trwa równocześnie na Facebooku i na stronie bloga (www.matkapuchatka.pl) – pod uwagę będę zatem brane odpowiedzi znajdujące się pod wpisem i komentarze na blogu. Trzymam za Was kciuki i już nie mogę się doczekać Waszych odpowiedzi <3 

----------------------------------------- 

Będzie mi bardzo miło, jeśli: 

* polubicie ten post (na FB), 

* udostępnicie ten post, 

* zaprosicie do zabawy znajomych.