środa, 7 kwietnia 2021

Konkurs: "Puchatkowy Kwartalnik" (III edycja)

 

Zachęcam do udziału w konkursie.
Trzy boxy do wygrania.


Moi Mili, czas ruszyć z trzecią turą "Puchatkowego Kwartalnika". Pierwsza z trzech paczek trafi do Zwycięzcy jeszcze w kwietniu
❤
Zapytacie zapewne, o co mi właściwie chodzi, więc już pędzę z wyjaśnieniem.
Konkurs „Puchatkowy Kwartalnik” organizowany raz na kwartał – tu zaskoczenia nie ma: w październiku, styczniu, kwietniu i lipcu (być może pojawią się również kolejne edycje). W każdym z tych miesięcy macie szansę zawalczyć o nagrodę, czyli pakiet trzech boxów, które będę wysyłać do Zwycięzcy (wygrywa tylko jedna osoba) przez trzy kolejne miesiące (październik-grudzień, styczeń-marzec, kwiecień-czerwiec i lipiec-wrzesień). W skrócie: osoba, która wygra, może się spodziewać przesyłki raz w miesiącu. Chciałabym, żeby każda paczka była zaskoczeniem, więc nie powiem Wam dokładnie, co w nich będzie, aczkolwiek dołożę wszelkich starań, by Was zadowolić. Bierzecie w ciemno?
Mam nadzieję, że taki Kwartalnik przypadnie Wam do gustu. Jeśli jesteście zainteresowani, to zerknijcie koniecznie do poniższego regulaminu i… walczcie dzielnie!
Regulamin „Puchatkowego Kwartalnika”
1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka, a konkurs przeznaczony jest dla fanów tegoż.
2. Konkurs będzie się odbywał cyklicznie:
I - początek października,
II – początek stycznia,
III – początek kwietnia,
IV – początek lipca.
3. Termin drugiej tury: 7 IV-14 IV 2021, godz. 23.59
4. Nagroda: tajemnicza paczka raz w miesiącu (łącznie 3 sztuki).
5. Zwycięzca: każdą turę wygrywa jedna osoba, która zgadza się na powierzenie mi swoich danych osobowych, posiada adres korespondencyjny w Polsce (lub ma dostęp do paczkomatu), wykona zadanie konkursowe w wyznaczonym terminie i na określony temat.
6. Termin ogłoszenia wyników: 18 IV 2021, ok. godz. 20.00.
7. Koszty wysyłki po stronie Organizatorki konkursu. Wysyłki będę realizowane znienacka – bez podania konkretnej daty nadania, ale w konkretnym miesiącu (pierwsza paczka już w kwietniu).
8. Zadanie konkursowe: Zaskoczcie mnie!
Jedna osoba może zostawić trzy odpowiedzi, ale każdą proszę umieścić w osobnym komentarzu.
Wybór Zwycięzcy będzie subiektywny – wybiorę tę odpowiedź, która będzie miała po prostu to tajemnicze "COŚ". Pełna dowolność, liczę na Waszą szaloną fantazję i kreatywność.
9. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziecie na blogu (Polityka prywatności).
10. Organizatorka oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.
11. Konkurs trwa równocześnie na Facebooku i na stronie bloga (www.matkapuchatka.pl) – pod uwagę będę zatem brane odpowiedzi znajdujące się pod wpisem i komentarze na blogu.

Trzymam za Was kciuki i już nie mogę się doczekać Waszych odpowiedzi
❤
-----------------------------------------
Będzie mi bardzo miło, jeśli:
* polubicie ten post,
* udostępnicie ten post,
* zaprosicie do zabawy znajomych.

WYNIKI

Nagroda trafia do Ew z Pomistrzowsku :)