czwartek, 10 czerwca 2021

Zapowiedź: "Meksykańska hekatomba" Wojciecha Kulawskiego

 


Pod patronatem medialnym Matki Puchatki

Uwielbiam dobre wiadomości, których nie trzeba trzymać w tajemnicy, ale można dzielić się nimi ze światem. Dziś przybywam z taką nowiną!

Już 25. czerwca 2021 nakładem wydawnictwa CM ukaże się najnowsza powieść autorstwa Wojciecha Kulawskiego, a tytuł dzieła tego jest zacny i nietuzinkowy, bowiem historię poznacie jako Meksykańską hekatombę! Tak, teraz jest właśnie ten moment, kiedy możecie poobracać te dwa słowa w myślach – brzmi świetnie, prawda?


Opis wydawcy

Dziesięciometrowej średnicy meteoryt uderza w kompleks wypoczynkowy niedaleko meksykańskiego miasta Ciudad Juarez, gdzie na wakacjach przebywa słynny archeolog Tim Mayer. W promieniu kilku kilometrów od katastrofy uszkodzeniu ulegają wszystkie urządzenia elektryczne. W tym samym czasie z podziemnej bazy wojskowej, gdzie prowadzone są podejrzane eksperymenty na dzieciach, ucieka cudowny chłopiec Jan Matjas oraz jego opiekun Juan Barker. Wojsko i siły rządowe Meksyku szczelnym kordonem otaczają miejsce upadku meteorytu, a jego ofiary obejmują kwarantanną. Do całego galimatiasu dołączają jeszcze dwa konkurujące ze sobą gangi handlarzy narkotyków oraz agenci CIA, którzy za wszelką cenę pragną zdobyć kosmiczny kamień. Rozpoczyna się wyścig z czasem i walka o przetrwanie.

A największą tajemnicą pozostaje pytanie, dlaczego dwadzieścia pięć lat temu dokładnie w to samo miejsce uderzył identyczny meteoryt?

Nieprawdopodobny rollercoaster akcji, przygody, tajemnicy, emocji i sensacji. A rozwiązania zagadki nie wymyśliłby sam mistrz suspensu Alfred Hitchcock.

Zerknijcie też na teaser Meksykańskiej hekatomby. Zdradzę Wam jedynie, że to jedna z tych opowieści, w których jest gęsto, wciągająco i niepokojąco – a w finale... cóż, takiego zakończenia nie sposób przewidzieć.


Zainteresowani? Ja nie mogę się już doczekać, kiedy opowiem Wam nieco więcej na temat tej historii!
Poznaj autora

=> Autorski Przysłówek, czyli nietypowy wywiad;

=> strona autora;

=> fanpage;

=> Instagram.