Współpraca/kontakt

W książkach zawsze szukam dobra, znajdując w treści przeważnie coś dla siebie. Chociaż nie potrafię przymknąć oka na poważne uchybienia, wspominam o nich niechętnie i z taktem. Szanuję cudzą pracę i wymagam wzajemności.

Najchętniej sięgam po: thriller, powieść współczesną, literaturę faktu oraz erotyk i literaturę młodzieżową, . Nie stronię również od książeczek dla najmłodszych czytelników - moja pięcioletnia córka jest zaawansowanym molem książkowym. 

Czytam sporo, bo około dwudziestu książek miesięcznie, i szybko - nie mam problemu z dostosowaniem się do wyznaczonego terminu, przy czym jestem otwarta na dyskusję.  

Z przyjemnością podejmę współpracę z autorami, wydawnictwami, księgarniami i blogerami w zakresie szeroko pojętej promocji czytelnictwa. Zróbmy razem coś fajnego!

Pytania, propozycje, zażalenia, pochwały i co tam Wam jeszcze wpadnie do głowy, proszę kierować na maila:


Logo do pobraniaBardzo cieszy mnie Wasze zainteresowanie moją propozycją współpracy, jednak mając na uwadze Czytelników bloga oraz dobro Waszej marki, podziękuję za testowanie: kosmetyków, leków, suplementów diety, torebek, "zabawek" dla dorosłych. To nic osobistego, po prostu nie potrafiłabym się w tym odnaleźć.


Manufaktura Tekstów
Portal literacki

Współpraca recenzenckaKobiecePorady.pl - Portal z poradami dla Kobiet


 Agencja Literacka Furia

 Świerszczyk dla dzieci


 Wydawnictwo Znak       

   Wydawnictwo Replika

 Od deski do deski

 Javiko