Współpraca/kontakt

W książkach zawsze szukam dobra, znajdując w treści przeważnie coś dla siebie. Chociaż nie potrafię przymknąć oka na poważne uchybienia, wspominam o nich niechętnie i z taktem. Szanuję cudzą pracę i wymagam wzajemności.

Najchętniej sięgam po: thriller, kryminał, powieść współczesną, literaturę faktu oraz młodzieżową. Nie stronię również od książeczek dla najmłodszych czytelników – moja sześcioletnia córka jest zaawansowanym molem książkowym. 

Czytam sporo i szybko – nie mam problemu z dostosowaniem się do wyznaczonego terminu, przy czym jestem otwarta na dyskusję.  

Z przyjemnością podejmę współpracę z autorami, wydawnictwami, księgarniami i blogerami w zakresie szeroko pojętej promocji czytelnictwa. Zróbmy razem coś fajnego!

Pytania, propozycje, zażalenia, pochwały i co tam Wam jeszcze wpadnie do głowy, proszę kierować na maila:


Logo do pobraniaBardzo cieszy mnie Wasze zainteresowanie moją propozycją współpracy, jednak mając na uwadze Czytelników bloga oraz dobro Waszej marki, podziękuję za testowanie: kosmetyków, leków, suplementów diety, torebek, "zabawek" dla dorosłych. To nic osobistego, po prostu nie potrafiłabym się w tym odnaleźć.


Manufaktura Tekstów
Portal literacki

Współpraca recenzenckaKobiecePorady.pl - Portal z poradami dla Kobiet


 Agencja Literacka Furia

 Świerszczyk dla dzieci


 Wydawnictwo Znak       

   Wydawnictwo Replika

 Od deski do deski

 Javiko

 Nowa Era

 Insignis

 Mamania

 Stotom

 Novae Res

 Gmork

 Lucky

 Poławiacze Pereł

 Wydawnictwo Kobiece