poniedziałek, 7 marca 2016

Zakończony konkurs: Biblioteczka Matki Puchatki #3


Tydzień po rozliczeniu, więc czas działać. Zapraszam na trzecią odsłonę konkursu: Biblioteczka Matki Puchatki. Kto mnie w tym miesiącu przekona? Już się nie mogę doczekać Waszych odpowiedzi :)
To już trzeci konkurs z cyklu - mam nadzieję, że uda mi się pociągnąć go do końca roku, ale musicie mi w tym pomóc! Gotowi do działania? Mam nadzieję! Zapraszam do zabawy.

Klikamy, sprawdzamy i wybieramy. Na co macie ochotę w tym miesiącu?
Regulamin konkursu "Biblioteczka Matki Puchatki" #3


1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka (http://matkapuchatka.blogspot.com/).

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, posiadająca adres korespondencyjny w Polsce, która jest obserwatorem bloga Matka Puchatka (na FB/G+).

3. Nagrodą jest dowolna (1 z 20) książka z lutowej biblioteczki Matki Puchatki <klik>, wybrana przez Uczestnika konkursu. Nagroda pochodzi z regału Organizatora lub zostanie przez niego zakupiona specjalnie na tę okazję. 

4. Zadanie konkursowe:
Wybierz książkę i napisz, dlaczego właśnie ona zwróciła Twoją uwagę
(dlaczego chcesz ją wygrać?). 

Odpowiedź zostaw w komentarzu na blogu w formie:
Obserwuję na FB/G+ jako ... oraz wybrany tytuł wraz z błyskotliwym uzasadnieniem.

5. Nagrody nie można przekazać na rzecz osób trzecich ani wymienić na jej równowartość pieniężną.

6. Termin: 07.03.-13.03. 2016, godz. 23:59.

7. Ogłoszenie wyników: 15.03.2016 w tym poście konkursowym (będzie edytowany), wyboru najlepszego komentarza dokona Organizator.

8. Odbiór nagrody: Zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni, korzystając z zakładki KONTAKT. W przeciwny razie wyłoniony zostanie inny zwycięzca. Organizator nie gromadzi danych osobowych.


9. Możesz dzielić się ze światem informacją o konkursie, udostępniając post konkursowy na swojej tablicy, baner blogu lub zapraszając znajomych do zabawy (nie jest to warunek wzięcia udziału w konkursie!).

10. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.


11. Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.

Jeśli wszystko jest jasne, to zapraszam do zabawy, niech się dzieje!

Do wygranych powędrowały już:
Folklor polski
WYNIKI


Nie mogłam się zdecydować, mąż nie pomógł - typy były różne. Ja to najchętniej dałabym książki wszystkim... Do rzeczy! To moje niezdecydowanie musi zaowocować jedynie tym, że wygrywają trzy osoby. O kontakt proszę:


Małgorzatę Ś. (Filozofia Kaizen...)
Monikę C. (Tato, gdzie jedziemy?)
Macieja P. (Zero)

Czekam na adresy, a wysyłka już po świętach - dam znać.

Przypominam o konkursie z Wilkiem i zapraszam na kolejne rozdanie, już 04.04.2016 :) 

Wszystkim dziękuję za udział w zabawie.

Idę czytać, żebyście mieli, z czego wybierać ;)