środa, 9 marca 2016

Zakończony. Konkurs: "Pan Wilk i kobiety" Jarosława Wilka

Źródło

Zapraszam Was na konkurs, do wygrania dwie książki "Pan Wilk i kobiety" autorstwa Jarosława Wilka. Podejmiecie wyzwanie?

Znacie już Pana Wilka? Jeśli do tej pory nie mieliście okazji, czas to niedopatrzenie nadrobić. Zapraszam na recenzję książki: "Pan Wilk i kobiety" Jarosława Wilka. Znacie już? Świetnie! Pozostaje Wam zatem powalczyć o swój własny/osobisty/wymarzony egzemplarz w naszym konkursie! Zróbcie sobie przyjemność i działajcie!

Autorowi dziękuję :)


Regulamin konkursu "Pan Wilk i kobiety"

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka, a fundatorem nagród autor - Pan Wilk.
2. Konkurs trwa od 10.03.2016 do 31.03.2016, do 23:59.
3. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, zamieszkałe w Polsce, które są obserwatorami Pana Wilka i Matki Puchatki - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek.

4. Zasady udziału:
a) Polub na FB* stronę Pana Wilka oraz Matkę Puchatkę.
b) Zgłoś chęć udziału w konkursie pod tym postem lub pod wpisem na FB, odpowiadając na pytanie (forma dowolna): 

Dlaczego książka "Pan Wilk i kobiety" powinna trafić właśnie do Ciebie?

c) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzcy (2 osoby) zostaną wybrani przez Organizatora.
d) Po wyłonieniu zwycięzców, czekamy 3 dni na podanie adresu do wysyłki: KONTAKT. Jeśli zwycięzcy nie odezwą się w ustalonym terminie, nagroda wędruje do kolejnej osoby. Wyniki pojawią się na blogu, pod tym postem, więc bądźcie na bieżąco.
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają (zgłoszenia anonimowe na blogu należy podpisać imieniem i nazwiskiem).
f) Sponsorzy mają miesiąc na wysyłkę nagród.

5. Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o konkursie na blogu (podlinkowany baner) lub na swojej tablicy (FB), polubicie posta konkursowego i zaprosicie do zabawy znajomych.


Konkurs! Wiem, że mieliście chrapkę na tę książkę, więc teraz macie szansę na wygraną :) Wygrywają dwie osoby, więc do...
Opublikowany przez Matka Puchatka na 9 marca 2016

6. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

* Organizator oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.


W skrócie:

1. Polub strony na FB.
2. Odpowiedz na pytanie konkursowe.
3. Jeśli możesz, puść info w świat.
4. Czekaj na wyniki.
5. Wygrałeś? Zgłoś się po odbiór nagrody.
Wyniki

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Wybór był, jak zwykle trudny, ale jakoś poszło ;)

"Pan Wilk i kobiety" wędruje do:
- Asa Kier
- Gosi Jurasz

W mailu proszę o podanie adresu do wysyłki + treści dedykacji (jeśli chcecie). Info powędruje do autora, który podeśle Wam książki osobiście :)

Koniecznie podzielcie się wrażeniami po... No, i oczywiście gratuluję!