niedziela, 10 kwietnia 2016

Blogujemy #4 + link party


Dzień dobry w niedzielę! Zapraszam na kolejną dawkę dobrych blogów. Mam nadzieję, że czekaliście na to cały tydzień :) Wiem już (mam swoje źródła), że docieracie do tych polecanych przeze mnie blogów - bardzo mnie to cieszy, przepięknie Wam za to dziękuję. Przynajmniej wiem, że warto!

Pamiętajcie też o odwiedzaniu linków, które pojawiają się pod postem i nie zapomnijcie dorzucić coś od siebie :)

A teraz do rzeczy, czas na blogi. Będzie: coś dla dbających o linię, blog, który ratuje życie alergikom, coś o książkach, blog, który daje moc i  masę radości oraz blog, który musi znać każdy bloger (ten świeży i stary wyjadacz). 

Blogujemy #4


Niemodelka: jeśli szukacie zdrowych przepisów - pięknych, kolorowych i smakowitych dań, a do tego lubicie poćwiczyć lub poszukujecie porządnej dawki motywacji do działania, to koniecznie zajrzyjcie do Julii. 

Trochę inna cukiernia: do Gosi trafiłam jakieś 4 lata temu, kiedy okazało się, że moje dziecię nie toleruje mleka. Tu znalazłam wszystko a nawet jeszcze więcej. Cudowne inspiracje, kwiatki do jedzenia, przepisy z zamiennikami. No po prostu musicie koniecznie zerknąć. Dodam jedynie, że córa już mleko przyjmuje, a ja zostałam blog obserwuję nadal - zawsze z radością :)

Książko, miłości moja: oczywiście nie mogło zabraknąć bloga książkowego! Tym razem polecam Wam bloga Justyny. Wiele dobrego i cały czas czymś mnie kusi (moja lista "do przeczytania" gwałtowanie wzrasta).

Górowianka: z Anią znamy się ze studiów, nie jest to jednak powód mojego wyboru. U Ani zawsze jest mnóstwo książek - dla dorosłych i dla dzieci, masa konkursów, jest Tutek (koniecznie musicie poznać tego radosnego olbrzyma) i jest Ola. Blog polecam i książkomaniakom, i rodzicom, którzy szukają siły do walki ;)

Vademecum Blogera: wydaje mi się, że Beaty nie trzeba Wam przedstawiać, bo jeśli kiedykolwiek mieliście jakieś pytania odnośnie do bloga, to na Vademecum na pewno znajdziecie satysfakcjonującą odpowiedź i ogrom wspaniałych rad. Bardzo rzetelnie, wszystko wyjaśnione "łopatologicznie", tylko potrzebne informacje. Przyznać się teraz, kogo nie znacie? :P
Co Was zaciekawiło?

Wrzućcie link do swojego bloga/wpisu :)