poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Konkurs: Biblioteczka Matki Puchatki #4


Konkurs dla czytelników

Zapraszam Was na konkurs. Jak co miesiąc do wygrania książka, którą sami wybieracie. Tym razem nowe zasady. Liczę na Waszą kreatywność.


Wiecie, żeby wygrać, trzeba grać. Mam zatem nadzieję, że pobawicie się razem ze mną i w tym miesiącu pokażecie, na co Was stać. Już nie mogę się doczekać!

Do końca przyszłego tygodnia możecie zawalczyć o jedną z książek, które przeczytałam w marcu:

<klik>

Regulamin konkursu 

"Biblioteczka Matki Puchatki" #41. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka (http://matkapuchatka.blogspot.com/).

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba posiadająca adres korespondencyjny w Polsce, która jest obserwatorem bloga Matka Puchatka (na FB/G+).

3. Nagrodami są dowolne (2 z 23) książek z marcowej biblioteczki Matki Puchatki <klik>, wybrane przez Uczestnika konkursu. Nagrody pochodzą z regału Organizatora lub zostaną przez niego zakupione specjalnie na tę okazję. 

4. Zadania konkursowe (jedna osoba może wykonać oba zadania):

* Wybierz książkę i kreatywnie naprowadź mnie na tytuł 
(bez jego podawania)

* Narysuj swoją wersję okładki 
(można bazować na oryginale, można kombinować, można dodać zdjęcie)

Możecie szaleć, pełna dowolność!

5. Nagród nie można przekazać na rzecz osób trzecich ani wymienić na jej równowartość pieniężną.

6. Termin: 04.04.-17.04. 2016, godz. 23:59.

7. Ogłoszenie wyników: 19.04.2016 w tym poście konkursowym (będzie edytowany), Organizatorka wybiera książkę opisaną, Córka Organizatorki wskaże wersję wizualną (mogę poprosić o uzasadnienie) ;) 

8. Odbiór nagród: Zwycięzcy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Zwycięzcy proszeni są o podanie adresu w ciągu 3 dni, korzystając z zakładki KONTAKT. W przeciwny razie wyłoniony zostanie inny zwycięzca. Organizator nie gromadzi danych osobowych.


9. Podziel się ze światem informacją o konkursie, udostępniając post konkursowy na swojej tablicy, baner blogu lub zapraszając znajomych do zabawy. Każdy ruch mile widziany :)


Raz w miesiącu musi się zdarzyć ;) Zapraszam na konkurs z Biblioteczką Matki Puchatki.Czekają na Was nowe zadanie i...
Opublikowany przez Matka Puchatka na 3 kwietnia 2016

10. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.


11. Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.

Jeśli wszystko jest jasne, to zapraszam do zabawy, niech się dzieje!

Wrzucamy zdjęcia/obrazki/odpowiedzi pod wpisem. Pamiętajcie, że wybiera czteroletnie dziecko...

Wrzuć obrazek lub zdjęcie na disqus


Nie trzeba mieć wyjątkowego talentu, żeby zachwycić dziecko, ale trzeba się nieźle napocić, żeby przedstawić słownie wybrany tytuł.


Wiem, że dacie radę :) 

Mam dla Was kotka na zachętę, który nijak się ma do książek, ale córa lubi kotki ^_^


Roleta

Powodzenia!
Wyniki


Serdecznie wszystkim gratuluję - Wasze pomysły mnie zaskoczyły, rozbawiły i zmusiły do myślenia! Jestem pod wrażeniem. Dziękuję za udział w zabawie i mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu również się tu u mnie pojawicie :) Ma również nadzieję, że taka forma jest dla Was ciekawsza, bo dla mnie na pewno :)

Wybór był paskudnie trudny - tzn. córa była zdecydowana, ja nie byłam wcale. Nagrody lecą do:Proszę o kontakt mailowy - czekam na Wasze dane i żeby nie było niedomówień, napiszcie, jakie to książki, bo myślę =, że wiem, ale niczego w życiu nie można być pewnym :D