niedziela, 15 maja 2016

Blogujemy #5 + link party

Zapraszam Was, po krótkiej przerwie, na kolejną odsłonę "Blogujemy". W tym tygodniu będzie różnorodnie i ciekawie - mam taką nadzieję. Życzę Wam zatem owocnego buszowania po blogach i pamiętajcie, żeby koniecznie zostawić link do swojego wpisu.


Wstępne bla, bla, bla mamy już za sobą, zatem od razu przejdziemy do naszej Wspaniałej Piąteczki Tygodnia. Dodam jeszcze tylko, że maszyna do pisania zdobyła moje serducho, będzie więc znakiem rozpoznawczym postów z cyklu "Blogujemy".

Blogujemy #5


Pani Miniaturowa: blog mamy, która na pewno Was zaskoczy. Uwielbiam czytać takie wymagające myślenia i konkretnego ustosunkowania się do problemu. To wszystko znajdziecie u Miniaturowej. Bez zbędnego owijania w bawełnę, mocno, konkretnie i tak, że czasem aż mowę odbiera. Dlaczego "Miniaturowa"? Przekonajcie się sami, jak wielki wielki dystans ma do siebie ta Kobieta!

Leon Zabookowiec: na tym blogu znajdziecie konkretne recenzje - bez ściemy, bez ubarwiania - szczerze i często dobitnie, a to się chwali. Poza tym Autorka podrzuca nam bardzo ciekawe zestawienia - bierze po prostu książki na celownik i wyciska z nich to, co trzeba wycisnąć.

Nowa w wielkim mieście: do Jadzi lubię wpadać przede wszystkim po to, żeby sobie przypomnieć, jak to jest mieć małe dziecko i jak to jest być mamą, która musi się ogarnąć w domu i robić coś, żeby nie ześwirować. Autorka zaczęła niedawno kurs fotografii, a efekty nauki widać z wpisu na wpis. Jeśli jesteś młodą mamą, to z pewnością u Nowej się odnajdziesz. Nowa próbuje się odnaleźć w Irlandii :)

Namalowane: jeśli szukacie czegoś ładnego, zajrzyjcie do Kingi. same ładne rzeczy: na kubkach, koszulkach, torbach i innych przedmiotach :) Polecam - mnie zachwyca i przyznam, że sama planują ją w końcu napaść - nad projektem jeszcze myślę, ale to tylko kwestia czasu! Zerknijcie.

BOOKWORM ON THE RUN: nie mogło zabraknąć męskiego pierwiastka w moim dzisiejszym zestawieniu. Paweł przekonał mnie spostrzegawczością - pofatygował się, żeby pokazać mi błąd na moim blogu, za co serdecznie dziękuję :) Na jego blogu poczytacie o książkach, znajdziecie kilka ciekawych przepisów i może, w co wierzę, Paweł zachęci Was do biegania - okazuje się, że można na ten temat pisać ciekawie!

I co powiedziecie mi w tym tygodniu? U kogo bywacie, a kogo jeszcze nie znacie?

Nie zapomnijcie podrzuć linka ;) (ADD LINK)