niedziela, 29 maja 2016

Blogujemy #6 + link party

Zapraszam na szóstą odsłonę blogowego polecania. Dziś, jak zwykle, będzie różnorodnie, ale tym razem mam dla Was aż dwa męskie blogi. Wchodzicie?
Polecenia miały być początkowo raz w tygodniu, ale wydaje mi się, że raz na dwa wypada lepiej - macie wtedy więcej mocy do poszukiwania i odkrywania. Gotowi? No to lecimy z kolejną 5, którą warto poznać! 

Kinga On Tour: u Kingi zawsze znajdziecie coś ciekawego. Kinga czyta, docenia magię pocztówek i uwielbia podróże. Na blogu znajdziecie Paryż w zupełnie innej odsłonie. Zerknijcie też koniecznie na wpis o cmentarzu, te kociaki.... Brrr! Doskonałe ujęcia! (brak drastycznych scen, żeby nie było) ;)

Świat fantasy: jeżeli pociągają Was inne światy, niesamowite opowieści i wszystko to, czego nie da się pojąć, to z pewnością odnajdziecie się u Łukasza. Mnóstwo ciekawych recenzji w fantastycznych klimatach. Czym mnie facet ujął? Pisze o książkach, a studiuje chemię materiałową (cokolwiek to znaczy) :D

Blog Ojciec: mam nadzieję, że mamy nie mają przeświadczenia, że tylko one są odpowiedzialne za wychowanie dzieci? Kamil pokazuje, że jest inaczej, że tata jest bardzo ważną częścią życia dziecka, przy czym uwielbiam go czytać, bo mądrze pisze. Koniecznie zerknijcie.

MG love DESIGN: jeśli chcę popatrzeć na ładne rzeczy, poszukać inspiracji, przemyśleć kolorystykę, wzór czy zastanowić się nad motywem przewodnim, zaglądam właśnie tutaj. Ogólnie: jeśli szukacie inspiracji i marzy się Wam wnętrze urządzone ze smakiem, zajrzyjcie do Marty. 

Nowe Horyzonty: jeśli marzycie o tym, by poszerzyć swoje czytelnicze horyzonty, powinniście koniecznie zajrzeć do Klaudii. Tu znajdziecie nie tylko mnóstwo dobrych recenzji, ale też będziecie mieli okazję wziąć udział w Wywiadowni, przeczytać potem wywiad z autorem, wziąć udział w konkursie. Zerknijcie :)


Odwiedzajcie, obserwujcie, czytajcie i dodatkowo zostawcie tu linka do siebie :)  

Kogo znacie? Kto Was najbardziej zainteresował? :)