niedziela, 12 czerwca 2016

Blogujemy #7 + link party


Zapraszam Was na kolejny wpis, w którym polecam Wasze blogi. Dziś następna 5 wspaniałych!Na początek powiem Wam, że bardzo mnie cieszą wszystkie linki, które  zostawiacie w link party na dole strony. Dziękuję za zostawienie po sobie śladu, który pozwala Was wytropić. Żeby nie było, że nie czytam! Dzisiaj polecę Wam 2 blogi, na które trafiłam właśnie z linkowania. 

Tak sobie myślę, że może następny raz będzie już bardziej ukierunkowany? Może wolicie konkretne teksty wyłuskane z różnych (odwiedzanych przeze mnie) miejsc w sieci? Dajcie znać :)

Przechodzimy do rzeczy :)


Turlu Tutu - mentalne siostry, żony braci, ale co ja Wam będę tu tajemnice rodzinne zdradzać. Na blogu znajdziecie przede wszystkim wspaniałe teksty o macierzyństwie, przepyszne przepisy na różne cudowności, obok których po prostu nie sposób przejść obojętnie oraz garść tekstów o życiu - tych głębokich, ważnych i poruszających. Poza tym to miejsce, gdzie powstają cudne rzeczy - z pasją, z zaangażowaniem, ze smakiem. 

Kraina Książką Zwana - to stosunkowo młodziutki, bo powstały w lutym tego roku, blog. Daria jest mamą, która wolne chwile poświęca na czytanie... Jak pięknie potrafi pisać o książkach! Zobaczcie koniecznie. Tu już się dzieje, a przecież dopiero jest początek!

Przemyślenia Introwertyczki - blog dla osób samotnych i wykluczonych. Znajdziecie tu wiele wartościowych tekstów - takich z głębi, prawdziwych i zmuszających do refleksji. Zerknijcie koniecznie. Tu zaglądam najczęściej, ale miejcie na uwadze to, że Introwertyczka prowadzi jeszcze dwa inne blogi: Introwertyczka bloguje oraz Introwertyczka w sieci. Zachęcam Was do poczytania. 

Pasje Karoliny - tu zawsze zaglądam z przyjemnością, bo porostu lubię takie inspirujące miejsca, a że jeszcze otoczka jest do schrupania - mówię Wam: same przyjemności. U Karoliny znajdziecie wpisy z zakresu: "Piękna Ja", "Piękny dom", "Piękno życia" i "Kącik blogerki". Czegoś więcej Wam potrzeba? Moim zdaniem jest cudownie, więc warto się, na choćby na chwilę, zatrzymać na tym blogu. Może zostaniecie na dłużej?

Pisany inaczej - nie mogło przecież zabraknąć męskiego punktu widzenia! Tym razem męskie spojrzenie na książki. Piotra czyta się z przyjemnością, jego recenzje to książka w pigułce - są lakoniczne - bez żadnego pierdu, pierdu :) Po męsku po prostu. Polecam.


Nie zapomnijcie zostać linka do siebie :)
Teraz przyznać się proszę, gdzie bywacie, kogo znacie, do kogo wpadniecie?