niedziela, 3 lipca 2016

Blogujemy #8 + link party


Zapraszam na kolejną Wielką 5 Wspaniałych + link party. 

Odwiedzajcie, komentujcie, dorzućcie coś od siebie.Bardzo mnie cieszy to, że polecajki cieszą się takim powodzeniem. Smuci mnie jednak bardzo to, że sami podchodzicie jakoś bez większego entuzjazmu do polecenia swoich wpisów. Mam szczerą nadzieję, że to się zmieni :) Pochwalcie się swoimi tekstami! ("Add your link" na końcu wpisu).


Blogujemy #8Save The Magic Moments: jeśli cenicie sobie slow life, celebrowanie chwil i pozytywne podejście do sprawy, zajrzyjcie koniecznie do Madzi. Tu znajdziecie słodkie przepisy, co nieco o książkach, coś odnośnie do macierzyństwa oraz pozytywne teksty o życiu. Madzia jest też założycielką klubu książki na FB "Przeczytaj & Podaj daj", który powstał po świetnej akcji pod tą samą nazwą zorganizowanej wspólnie z z Kasią. Na czym to polegało, możecie poczytać tutaj <klik>. Może pomęczymy trochę dziewczyny i pokusimy się wkrótce o drugą edycję? Odwiedzać Madzię, proszę, i się rozglądać :)

As Kier pisze - As i Kier tak o sobie piszą: "Jesteśmy parą młodych ludzi, zafascynowaną życiem i światem. Piszemy o wszystkim, co akurat siedzi nam w głowie, patrzymy na świat kompletnie – oczami kobiety i mężczyzny, wzajemnie się uzupełniającymi. Ona interesuje się głównie książkami, podróżami, teatrem i ludźmi, on uwielbia gry komputerowe, komiksy, muzykę i filmy. Mimo wszystko robimy wiele rzeczy wspólnie, a łączy nas nie tylko blog. Potrafimy inspirować siebie nawzajem, dzięki czemu nie tracimy zapału do pisania i publikowania tekstów na Asie z dużą częstotliwością." Zgrana i dobrana para, która wprowadzi Was w kulturę - w film, książki i gry. Mieszanka wybuchowa, której warto się przyjrzeć :)

Socjopatka: "Z zawodu socjolog ze specjalizacją zasobów ludzkich i karier zawodowych. Z wyboru copywriterka&blogerka." U Dagi znajdziecie teksty z zakresu: planowania własnej kariery zawodowej, mody, kultury oraz takie ważne, aktualne tematy, które dotykają każdego śmiertelnika. Sprawdźcie, co podrzuca Socjopatka, a na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Kto czyta - nie pyta: Dama Karo jest "książkoholiczką, wielbicielką muzyki i czerpiącą siłę z natury niepoprawną romantyczką". Na blogu znajdziecie dobre recenzje, bez zbędnego owijania w bawełnę. Tu o książkach szczerze i ciekawie. Polecam.

Dizajnuch: ten męski blog (oczywiście w zestawieniu nie mogło zabraknąć faceta) to moje ostatnie odkrycie. Uwielbiam ludzi wygadanych, przy czym takich, którzy nie bawią się w mizianie po buziakach - Jacek pisze bez oporów - lekko, a jednak z przytupem. Dizajnuch o sobie: "Facet przed czterdziestką. Mąż, ojciec i projektant wnętrz. Fotograf-amator i wannabe bloger. Właściciel niewyparzonego jęzora i poczucia humoru w stylu noir. Wiecznie na diecie i wiecznie upalony życiem…" Ja go kupuję, a Wy sprawdźcie :)


Kogo znacie, do kogo idziecie w odwiedziny?