poniedziałek, 13 lutego 2017

Konkurs z Mataszkami


Zapraszam Was do udziału w konkursie. Do wygrania dwa pakiety książek dla dzieci autorstwa Tomasza Stochmala. Hel i Toruń czekają na odkrycie!Luty upłynął nam w iście wakacyjnym klimacie, a wszystko za sprawą rodziny Mataszków, która zabrała nas w niezwykłą podróż - najpierw nad nasze polskie morze, później nieco w głąb lądu. 


Recenzje książek:
Dziś mamy dla Was dwa zestawy książek Tomasza Stochmala! Literatura przygodowa dla dzieci, odpowiednia dla uczniów szkoły podstawowej, ale i młodszy, i starszy czytelnik na pewno znajdą tu coś coś dla siebie. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć pakiet? Niewiele - w kilku słowach, obrazem, piosenką czy jakkolwiek inaczej - powiedzieć, co warto zobaczyć w Waszym mieście. Mieszkasz na wsi? Żaden problem - Twój zakątek na pewno może skrywać niezwykłe tajemnice.  
Regulamin konkursu


1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Matka Puchatka, a sponsorem nagród Autor książek - Tomasz Stochmal (Wydawnictwo Stotom).
2. Czas trwania: 13.02.-20.02.2017, godz. 23.59.
3. Zadanie konkursowe:

Co warto zobaczyć w Twoim mieście/miasteczku/na wsi?

* Pamiętajcie, że wszystko może może kryć w sobie niezwykłą tajemnicę, która czeka na odkrycie! 
* Forma odpowiedzi dowolna, a zdjęcia mile widziane.
* Odpowiedzi proszę umieszczać na blogu (pod tym wpisem) lub na stronie fp pod tym wpisem: klik.

4. W zabawie może wziąć udział każdy Czytelnik posiadający adres korespondencyjny w Polsce.

5. Ogłoszenie wyników 22.02.2017. Wygrywają dwie osoby.

6. Zwycięzcy proszeni są o przekazanie Organizatorce adresu do wysyłki, na który zostanie wysłany pakiet książek. Na dane czekam do 25.02.2017. Po tym czasie nagroda przechodzi w ręce kolejnej osoby.

7.  Wysyłka po stronie Organizatora. Uwinę się w tydzień :) 


8. Organizatorka oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis facebook.com ani z nim związany. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.


Będzie mi bardzo miło, jeśli:
- polubicie nas na fb: Matka Puchatka i Mataszkowie,
- zostaniecie publicznym obserwatorem bloga
- polubicie post konkursowy na fb,
- udostępnicie post konkursowy,
-zaprosicie do zabawy znajomych, którzy mogą być zainteresowani  przygodą :)Nie warto czekać i odkładać wszystkie na potem, więc zapraszam Was do zabawy już teraz :)

Banerek: