wtorek, 23 maja 2017

Book Tour z polowaniem w tle "Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę": ZAPISY


Czytelnicy i Blogerzy! Zapraszam Was do udziału w zabawie – rusza Book Tour z książką Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę autorstwa Hanny Greń!Serdecznie zapraszam Was do udziału w zabawie. Już dziś macie okazję wziąć udział w akcji Book Tour. Tym razem w Polskę rusza książka pt. Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę, której autorką jest Hanna Greń. 

Recenzję książki możecie przeczytać tutaj: KLIK.

Korzyści z udziału w akcjach tego typu znajdziecie TUTAJ.

Gorąco Was zachęcam do przeczytania :)
Zasady


1. Zapisy przyjmowane są pod tym wpisem, do odwołania, a książka ruszy w Polskę, kiedy zbierze się przynajmniej 5 chętnych.

2. Osoby zainteresowane, proszone są o zgłoszenie pod tym wpisem. Podeślijcie mi od razu na maila swój adres (puchatka85@gmail.com) Pamiętajcie, że nie przechowuję Waszych danych, ale przekazuję kolejnemu Czytelnikowi.

3. Proszę o informację, kiedy:
  • książka do Was dotrze,
  • skończycie czytać – podam wtedy adres do kolejnej osoby.

4. Blogerzy piszą recenzję na blogu, a Czytelnicy udostępniają swoją opinię na serwisie Lubimy Czytać lub innym (proszę o podesłanie linka do recenzji). Kiedy książka do mnie wróci, na blogu pojawi się podsumowanie całej akcji.

5. Proszę o zaznaczenie w tekście lub w tytule Waszej recenzji frazy "Book Tour" i gdzieś tam wcisnąć odnośnik do zasad (do tego wpisu) oraz oznaczenia na Facebooku mojego bloga Matka Puchatka (@matkapuchatka) i profilu Autorki (@hannagren). Wrzućcie też zdjęcie pierwszej strony (z adresami blogów, przecież warto się promować).

6. Na przeczytanie, zrecenzowanie i wysłanie książki do kolejnej osoby macie 2 tygodnie (książkę czyta się bardzo szybko).

7. Książkę wysyłamy listem poleconym, ponieważ absolutnie nie chcemy, żeby zaginęła w akcji. 

Wpisujemy się w środeczku w wyznaczonym miejscu: imię / pseudonim + adres bloga (Blogerzy).

Po książce można pisać, rysować, zaznaczać ulubione cytaty, podejmować dyskusję z tekstem. Egzemplarz na koniec trafi do Autorki, więc jeśli macie ochotę, możecie dołączyć coś specjalnie dla Niej (np. list – te zawsze cieszą). Nie bójcie się konstruktywnej krytyki, nie szczędźcie pochwał :) No i piszcie, piszcie, piszcie :) Zróbmy razem coś fajnego!
Lista otwarta do odwołania. Czekam na Wasze zgłoszenia z niecierpliwością. 


Ściskam,
Marzena