piątek, 26 maja 2017

Powiew świeżości w blogosferze, czyli "Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów"Kochani, dzisiaj mam dla Was wspaniałą nowinę –idzie nowe!
Słyszeliście już o "Blogostrefie"?Blogosfera to pozornie spokojna przestrzeń, którą od czasu czasu zmąci jakaś większa burza. Wciągająca głębia, która uczy nas – blogerów – początkowo utrzymywać się na powierzchni, potem pływać (stylem dowolnym), byśmy mogli w końcu ze spokojem stwierdzić, że czujemy się w blogowaniu jak ryby w wodzie. Dryfujemy tak beztrosko   płyniemy z nurtem, a czas ucieka nam przez palce. Kiedy już myślałam, że wpłynęłam na spokojne wody i jedynie od czasu do czasu machnę łapkami, żeby nie stać w miejscu, porwała mnie potężna, obezwładniająca fala. Zrozumiałam, że można odważniej i z przytupem  w końcu nie samym dryfowaniem bloger żyje, a przynajmniej nie powinien.

Kasia z bloga Yellow Pear zaproponowała mi wejście na naprawdę głęboką wodę, nie wahałam się ani chwili, ba! nawet nie pomyślałam o kole ratunkowym. Rzuciłam się w toń i... znów muszę nauczyć się pływać albo  mam taką nadzieję  śmiało stąpać o lądzie. To nie lada wyzwanie, które będzie wymagać ode mnie zaangażowania, ale przede wszystkim wynurzenia ze znajomej, bezpiecznej "sadzawki" i zaprezentowania tego, co udało mi się złowić, czego nauczyć, jaki styl opanowałam. Dosyć jednak tych marynistycznych porównań, przejdźmy do sedna!Już w lipcu będziecie mieli okazję zapoznać się z najnowszym projektem. Magazyn "Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla Blogerów" to treści stworzone specjalnie dla Was – przez Twórców dla Twórców. Pod czujnym okiem Kasi, wraz ze wspaniałym, wymarzonym wręcz zespołem redakcyjnym i świetnymi współpracownikami oddany w Wasze ręce coś, czego jeszcze blogosfera nie widziała! Na pewno znajdziecie w magazynie coś dla siebie i nieważne, czy dopiero uczycie się utrzymywać na powierzchni, czy suniecie przez fale od lat z zamkniętymi oczami i palcem w... górze, za pomocą którego sprawdzacie kierunek wiatru ;)

Całym projektem zarządza Katarzyna Berska (Yellow Pear). Nasza Redaktor Naczelna jest niesamowitą kobietą, która pociąga za sobą tłumy! Mam szczerą nadzieję, że i Wy dacie się wciągnąć w tę wizję i po prostu przepadniecie. Zajrzyjcie koniecznie – *tutaj* – i dowiedzcie się, od czego to się wszystko zaczęło! Logo i cudna grafika powyżej są autorstwa Kasi, więc wiecie... Wow!

Aleksandra Dobies (Do utraty tchu) pisze tak, że aż dech zapiera. Szczerze, z namacalną wrażliwością. Ola dała się nam poznać, jako osoba, która trzyma rękę na pulsie – śmiało wyraża swoje zdanie i zmusza nas (na każdym kroku) do myślenia.

Anna Tabak (Anna Tabak) od zawsze ujmuje mnie stylem, czytam każdy Jej wpis z przyjemnością i z lubością wdaję się w dyskusję, ponieważ z Anią można porozmawiać o wszystkim i to na wysokim poziomie! Ania zadebiutowała w tym roku jako pisarka! Czytaliście już Bursztynowego anioła?

Dagmara Sobczak (Socjopatka) to kobieta, którą podziwiam za zdolności organizacyjne i zaangażowanie w przeróżne akcje – Daga daje z siebie wszystko, a do tego zdobywa ludzkie serducha. Nie wiem, kiedy Dziewczyna śpi, nie mam pojęcia, w jaki sposób to wszystko ogarnia, ale Ona To Robi – To i o wiele więcej.

Katarzyna Grzebyk (Katarzyna Grzebyk) – nasza bezpieczna przystań, która trzyma nas w ryzach, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży. Kasia jest rzetelna, konkretna, a jej teksty niesamowicie wciągające i wartościowe – nie jakaś tam paplanina, jakich wiele, ale porządne treści gwarantujące przyjemne zaczytanie.

Mnie już znacie, ale mam nadzieję, że czymś Was jednak zaskoczę, zdradzę jedynie tyle, że każdy Bloger, nie tylko książkowy, znajdzie tu coś dla siebie.

I jak będzie, Kochani, dacie się porwać tej pozytywnej fali? Czekacie na "Blogostrefę. Jedynie takie czasopismo dla Blogerów"? Dajcie znać :)Współpracujecie z wydawnictwami? Wypełnijcie krótką ankietę, proszę :) Wypełnij ankietę

Bądźcie na bieżąco:
Instagram
Facebook

Piszcie do nas na: blogostrefa@yellowpear.pl Wszelkie sugestie mile widziane :)