sobota, 23 grudnia 2017

"Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów" 3 numer przed nami!


Co znajdziecie w trzecim numerze "Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów"? Kogo tym razem wciągnęłam do współpracy? Kiedy wysyłka? Od której strony to ugryźć? Dziś odpowiedzi na te wszystkie pytania. Zapraszam.Kochani,


jest mi bardzo miło Was poinformować, że kolejny – już trzeci numer – "Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów" pojawi się na początku stycznia! Ale od początku... 


Jeśli nie znacie jeszcze pisma, czas to zmienić. Sprawdźcie, jak prezentuje się pierwszy całkowicie darmowy numer "Blogostrefy..."

Nr 1

Zaskoczyliście nas! Nie spodziewałyśmy się, że drugi numer naszego magazynu będzie tak chętnie kupowany, a nakład – liczba egzemplarzy, którą sobie zaplanowałyśmy – błyskawicznie się wyczerpał. Jednak nic straconego, ponieważ wciąż macie szansę na zamówienie dwójeczki, a egzemplarze, które zostały już zamówione (po 23.10.2017), zostaną wysłane wraz z trzecim numerem – dodruk musi być! 

Nr 2

Trzeci numer w wersji PDF wysyłamy 9 stycznia, a potem na bieżąco. Wciąż możecie również kupić 2 nr w wersji elektronicznej.

Zamówienia na wersję papierową (drugi i trzeci numer) złożone do dnia 03.01.2018, będą realizowane 9.01.2018. Zamówienia złożone po 03.01.2018 będą realizowane podczas wysyłki 4 numeru pisma – na początku marca.
Zachęcam, polecam.Kogo zaprosiłam do współpracy?


Muszę przyznać, że strasznie kręci mnie i bardzo pozytywnie nastraja współpraca z autorami! Twórcy zaskakują na każdym kroku, podsuwając takie teksty, że szczęka opada. Sama nie zrobiłabym tego lepiej. Z przyjemnością przyglądam się kolejnym fotografiom, poznaję następne sekrety i... zobaczycie zresztą sami!

ZamówZacznijmy od podróży! Twórcy oprowadzą Was po swoich wspomnieniach, zabierając do niezwykłych miejsc – w Polsce i na świcie. 

=> Tomasz Stochmal (Stotom) zabierze Was w tournée szlakiem polskich zabytków. Jakich? Niech to na razie pozostanie tajemnicą.

=> Kinga Nowak (Kinga on Tour) zaszczepi w Was potrzebę pielgrzymowania w europejskim klimacie.

=> Łukasz Adamik (W podróży życia) zabierze nas do wspaniałej krainy, gdzieś daleko, i opowie o swoim pierwszym razie.

O tym, czy warto TO robić z blogerem, opowiedzą nam nasi polscy autorzy

Znów weźmiemy pod lupę ważny problem, bliski każdemu Blogerowi.
=> Klaudia Mróz (Leon Zabookowiec) omówi dla Was szczegółowo niepokojące zjawisko!


Słodkiego nigdy za wiele
=> Edyta Polak (Mój kawałek podłogi) znów podsunie przepisy na zdrowe słodycze – palce lizać! – tym razem na tapecie zdrowe słodkości na chłodne popołudnia.

Kultura na ekranie
=> Maciej Azoth prześwietli dla Was szklany ekran – niezła gratka dla kinomaniaków, ale też dla graczy!

Pułapka?
=> Miłka Kołakowska (Mozaika Literacka) ma dla Was, jak zwykle, ciekawą propozycję – tym razem na zimowy wieczór – oraz o współpracy, która wodzi na pokuszenie!

Sposób na...
=> Paulina Kaleta (Reading My Love) poda Wam konkretny plan działania – do wprowadzenia w życie – zobaczycie, jakie to wszystko jest takie proste.

Odważ się!
=> Daniel Muniowski (Strefa Czytacza) przekona Was o tym, że kamera nie gryzie – dowiecie się, jak zacząć.

Kilka dobrych rad
=> Paweł Mocek (Bookworm On The Run) zaskoczy Was listem do pewnego biegacza. Motywacja gwarantowana!


Kuszące!Daj się wziąć pod skrzydła!

Ekipa portalu BookHunter.pl – nasz Patron Medialny – zdradzi Was redakcyjne smaczki! Poznacie ludzi, którzy z pasją rozczytują Polaków, 

Coś ode mnie?

Sama nie napisałam wiele (ale konkretnie!), skupiając się raczej i znów stawiając na ludzi. Jak widzicie w trzecim numerze czeka na Was moc niespodzianek, porządnej motywacji i inspiracji – oczywiście konkretnie i na temat. 

Zapraszam Was jednak już dziś do lektury artykułu, który powstał we współpracy z Ceneo.pl, a z którego dowiecie się, jak zacząć zarabiać na nawet małym blogu. Zobaczycie, jakie to proste. O prostym i naturalnym zarabianiu poczytajcie na stronie naszego magazynu => Program Partnerski Ceneo.pl. Zachęcam, bo być może uznacie, że to jest właśnie to, czego szukacie, a poza tym... możecie jedynie zyskać. Ja spróbowałam :) 


Czego jeszcze nie mogło zabraknąć? Oczywiście propozycji lektur na zimowe wieczory! Podsunę Wam coś klasycznego – książka, którą naprawdę warto poznać – jedna z najpiękniejszych historii miłosnych (nie obawiajcie się jednak, wiem, co robię). No i coś dla naszych Milusińskich, bo dzieci warto zarażać czytaniem. 

Kochani, mam nadzieję, że nie możecie się doczekać tego trzeciego. Ja już niecierpliwie przebieram nogami i czekam na styczeń. Zresztą wspaniała, klimatyczna okładka potęguje tę potrzebę przekartkowania, pomacania i zatopienia się w lekturze. Papier to papier – miło przytulić. Wracając do okładki, znajdziecie na niej naszą redakcyjną koleżankę – Olę Dobies – a zdjęcie wykonała Karolina Hrynek. Jest moc!

To jednak nie wszystko! Więcej zapowiedzi znajdziecie tu: 


A już wkrótce kolejna redaktorka  Ania Tabak – opowie Wam coś więcej :)  


Jak będzie, skusicie się na "Blogostrefę. Jedyne takie czasopismo dla blogerów"?